Řešení IT infrastruktury

Máte moderní IT? Bez moderní infrastruktury se neobejde žádná firma. IT se stalo nutností. A špičková infrastruktura od nás Vám zlevní Vaše procesy a přispěje zjednodušení a zefektivnění Vašeho každodenního provozu s důrazem na bezpečnost.

Externí správa IT

Jsme administrátoři. Jsme tu proto, abyste nás neviděli a neslyšeli o nás. Máme nevděčný úkol udržovat Vaše systémy v nepřetržitém provozu a dostupnosti. A to nás baví!

Cloudové služby

Vysvětlíme Vám, proč mnoho firem pouze mluví o cloudu, ale ve skutečnosti cloud nemají. My Vám dodáme skutečný hybridní cloud v konfiguraci, která Vám bude vyhovovat.

Informační bezpečnost

Viry, hackeři, nezodpovědní zaměstnanci, nekontrolované zálohy, o kterých si jen myslíte, že je máte. Ransomware, malware a další prevíti. To vše (a mnohem více) jsme připraveni řešit ve Vašem prostředí s cílem zvýšit obecné povědomí o zabezpečení firemního ekosystému.

Audity a analýzy

Co se nedá měřit, nedá se kontrolovat. A my vám změříme Vaše výdaje na IT precizním programátorským metrem. Vyznáme se v číslech, vyznáme se v systémech.

Řízení služeb informačních technologií

Vytvoříme pro Vás katalog Vašich služeb a zorganizujeme Vaše IT tak, aby to dávalo smysl ve vazbě na systémovou podporu a informační bezpečnost.

Řízení kontinuity činností organizace

Pomůžeme Vám definovat a implementovat BCM strategii, aby Vás už nepřekvapila žádná neočekávaná událost.

Milujeme Open Source!

Naše řešení stavíme převázně na Linuxu a na BSD. Vyznáme se i ve světě Microsoftu, a jsme připraveni Vám poradit.